O Kancelarii

Nasza Kancelaria to nie tylko prawnik świadczący usługi na najwyższym poziomie ale również partner, na którego zawsze można liczyć.

Łukasz Popławski

Radca Prawny, Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Posiada bogate doświadczenie w szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych, w tym w zakresie reprezentowania Klientów przed sądami, organami administracji publicznej i samorządowej oraz Krajową Izbą Odwoławczą.

Specjalizuje się min. w prawie cywilnym, gospodarczym, handlowym, prawie umów oraz obsłudze inwestycji budowlanych. Uczestniczył w obsłudze prawnej wielomilionowych projektów.

Monika Popławska

Prawnik, Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz analizą umów w obrocie gospodarczym jak również windykacją wierzytelności. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej w zakresie prawa przewozowego i transportowego.

 

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy bogate doświadczenie, zaś do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, świadczymy usługi z najwyższą jakością i profesjonalizmem.

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców w ramach kompleksowej, stałej obsługi prawnej, a także na podstawie zleceń, dotyczących konkretnego sporu sądowego lub innej sprawy.

MISJA

Misją Kancelarii jest dostarczanie Klientom skutecznych rozwiązań, przy jednoczesnym maksymalnym zabezpieczeniu ich interesów.

OBSŁUGA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Kancelaria świadczy na rzecz Klientów indywidualnych pomoc prawną poprzez reprezentację przed sądami oraz organami administracji publicznej i samorządowej, porady prawne, udział w negocjacjach, prowadzenie korespondencji przedsądowej, redagowanie i analizę umów oraz w innych obszarach stosownie do zapotrzebowania Klienta.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!